مرکز صادرات روغن بز عشایری

روغن و چربی یکی از مواد غذایی بسیار ضروری برای حفظ سلامتی و قوت بدنی است که ما انسان ها همه روزه از آن استفاده می کنیم، ولی این محصول باید تا حد امکان طبیعی، خالص و سالم باشد تا به بدن ما لطمه ای وارد نکند، مرکز صادرات روغن بز عشایری این محصول درجه یک را از تولید کننده های سنتی مناطق عشایری ایران خریداری می کند و سپس به بازار های بین المللی وارد می سازد.

مرکز صادرات روغن بز عشایری

تقویت دستگاه ایمنی بدن با روغن حیوانی

تقویت دستگاه ایمنی بدن با روغن حیوانی روغن حیوانی محصولی است که آن را از طریق تصفیه و خارج نمودن چربی های موجود در داخل شیر حیوانات اهلی مختلفی مانند بز، گوسفند یا گاو تولید می کنند و به دلیل نزدیک بودن شرایط بدنی این حیوانات به بدن ما انسان ها و تغذیه آن ها از مواد طبیعی، این روغن ها بیشترین سازگاری را با وجود ما دارند.

خیلی از مردم گمان می کنند که مصرف روغن حیوانی یا روغن زرد به دلیل چربی خیلی زیادی که دارد ممکن است باعث افزایش یافتن کلسترول خون آن ها گردد و در نتیجه از مصرف این محصولات سرباز می زنند، اما باید خدمت این عزیزان عرض کنیم که این موضوع کاملا برعکس است.

چرا که چربی های به دست آمده از بدن حیوانات نسبت به چربی های گیاهی یا صنعتی، همخوانی و سازگاری بیشتری با سلول ها و بافت های بدن ما دارند و با سهولت بیشتری در سیستم گوارشی ما تجزیه شده و دفع می گردند و از این رو ضرر کمتری هم خواهند داشت.

به علاوه این چربی ها همگی از نوع غیر اشباع و فاقد ترانس هستند و به همین دلیل به هیچ وجه در داخل رگ های خونی نمی بندند و مشکلی برای گردش خون ما ایجاد نمی کنند.

 • جالب است بدانید چربی و روغن های حیوانی درجه یک مانند روغن بز خالص به دلیل داشتن مواد آنتی اکسیدانی موجب دفع و خنثی شدن رادیکال های آزاد از بدن شده، در نتیجه از سلول های بدن ما در برابر آن ها محافظت می کنند و به این ترتیب خطر بروز بیماری های مختلف را به حداقل می رسانند.
 • این محصولات میزان قابل توجهی ویتامین ب و ای در داخل خود دارند، که به عنوان تقویت کننده های اصلی سیستم دفاعی بدن شناخته می شوند و از بروز ضعف، سستی و بیماری در وجود افراد جلوگیری می کنند.
 • در ضمن روغن های خالص حیوانی میزان قابل توجهی ویتامین ث نیز در داخل خود دارند که باعث تقویت شدن دستگاه ایمنی بدن شده و افراد را در مقابل بیماری های واگیردار ویروسی ایمن می سازند.

اطلاعاتی جامع درباره روغن بز عشایری

اطلاعاتی جامع درباره روغن بز عشایری روغن بز طبیعی عشایری یک محصول خوراکی صد در صد ارگانیک و سالم است که آن را به شیوه سنتی و بدون هیچ گونه ماده افزودنی و نگهدارنده صنعتی تولید کرده و راهی بازار های مصرف می کنند.

 • روش تهیه این نوع روغن به این شرح است که ابتدا مقدار مشخصی از شیر تازه بز را بر روی حرارت قرار داده و می جوشانند.
 • سپس از این شیر جوشیده شده ماست تهیه می کنند و بعد ماست به دست آمده را با مخلوط کردن مقدار آب و نمک به دوغ تبدیل می سازند.
 • حال دوغ را در داخل یک مشک می ریزند و بعد آن را به مدت بیست دقیقه با حرکات یکنواخت و با سرعت و شدت متوسط تکان می دهند تا چربی آن بالا آمده و در سطح دوغ جمع شود.
 • در این مرحله یک تکه یخ در دوغ می اندازند تا موجب سفت شدن چربی ها گردد، چرا که این چربی در حالت عادی شکل مایع دارد.
 • در نهایت دوغ داخل مشک را به ظرف دیگری منتقل می نمایند و کره به دست آمده را از داخل آن خارج می کنند و در یخچال قرار می دهند تا کاملا خودش را بگیرد.
 • در مرحله آخر باید کره را در یک ظرف حرارت بدهند تا ذوب شود و دوغ اضافه موجود در آن ته نشین گردد، بعد از پایان کار اجازه می دهند کره ذوب شده سرد شود و به آرامی آن را از دوغ جدا می کنند تا محصول درجه یک و خالص حاصل شود.

مزایا مصرف روغن بزی ارگانیک

مزایا مصرف روغن بزی ارگانیک استفاده کردن از روغن بز تازه و ارگانیک در وعده های روزانه و جایگزین کردن آن با روغن های رایج صنعتی که در بازار های مصرف عرضه می شوند دارای مزایای خیلی زیادی برای سلامتی است، که چند نمونه از آن ها در ادامه خدمت شما بیان خواهند شد:

 • این محصول حاوی مقدار زیادی آهن و فولات است و از طریق این دو ماده معدنی موجب می شود که خون مورد نیاز بدن ما به سرعت تولید شده و کمبود های آن جبران شود، پس با بیماری کم خونی مبارزه می کند.
 • روغن بزی حاوی میزان قابل توجهی کلسیم است و به کمک آن باعث افزایش یافتن میزان تراکم و انسجام بافت های استخوانی می شود، در نتیجه افراد را در مقابل بیماری هایی نظیر نرمی یا پوکی استخوان محافظت می نماید.
 • جالب است بدانید در داخل این محصول مقدار قابل توجهی ویتامین آ یافت می شود، که تاثیرات شگرفی در افزایش دادن قدرت بینایی و جلوگیری از بیماری های چشمی دارد.
 • روغن بز تازه میزان زیادی از اسید های چرب ضروری بدن مانند امگا6 و امگا3 را نیز در داخل خودش دارد و به کمک این مواد به سلامتی هر چه بیشتر عروق خونی و قلب انسان کمک می نماید و کلسترول خون را به حداقل می رساند.

مرکز توزیع مستقیم روغن بز عشایری

مرکز توزیع مستقیم روغن بز عشایری مرکز توزیع کننده روغن بز فله ای ای، این محصول را به صورت انبوه از کارگاه های سنتی یا صنعتی فعال در سطح کشور خریداری می کند، سپس آن را به کمک شعبه های متعددی که در مناطق مختلف ایران راه اندازی کرده است به فروش می رساند.

نکته مهمی که باید خدمت شما عرض کنیم این است که خرید از این مرکز به دلیل عرضه روغن عشایری به صورت مستقیم و بدون واسطه با نرخ خیلی ارزان تری نسبت به سایر فروشگاه ها صورت می گیرد، چون شما سود کمتری پرداخت خواهید کرد.

به علاوه شما اطمینان بیشتری از اصل و خالص بودن محصول خواهید داشت، چون آن را از سوی تولید کننده ها خریداری می کنید و عمدتا این محصولات به روش سنتی و محلی تهیه شده اند که ضریب اطمینان شما را بالاتر می برند.

آن دسته از عزیزانی که تمایل دارند روغن اصل بزی را با نرخ مناسب خریداری کنند، می توانند از همین مراکز برای ثبت سفارش محصول کمک بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما