قیمت عمده کشک عشایری باکیفیت

کشک عشایری یکی از برترین انواع کشک ها می باشد که نوعی کشک خشک و خالص و یک منبع غنی از کلسیم به شمار می آید که هیچ کدام از کشک های موجود در بازارها از نظر کیفیت به پای آن نمی رسند و از هر نظر نسبت به دیگر انواع کشک ها دارای برتری هایی می باشد. قیمت کشک عشایری عمده در این مجموعه مناسب ترین ارقام روز را دارد و نوع خالص این محصول را می توان با ارقامی زیر قیمت بازار خریداری کرد.

کشک خشک و کشک پاکتی دهکده خرم از فراورده های لبنی که مصرف آن در کل دنیا اهمیت ویژه دارد این نوع مواد هم با طعم ترش و خوشمزه خود در انواع غذاهای مختلف ایرانی استفاده می شود.

قیمت عمده کشک عشایری باکیفیت

آشنایی با بهترین نوع کشک خشک عشایری

آشنایی با بهترین نوع کشک خشک عشایری کشک یکی از برترین فراورده های لبنی می باشد که تولید آن از گذشته‌ های دور مرسوم بوده است و برای اولین بار این محصول به صورت سنتی و عشایری تولید می شده است و هنوز هم به سبب استقبال خوبی که از این محصول می‌ شود تولید آن به بهترین شکل رواج دارد و این محصول با نام کشک محلی عشایری در سطح بازار ها قابل خریداری می باشد.

این محصول یعنی کشک خشک در بدنسازی دارای خواص شگفت انگیزی بوده و با خواص باورنکردنی که دارد تبدیل به یک فراورده لبنی پرطرفدار شده است.

کشک های عشایری نیز متنوع هستند و در حالت کلی می‌ توان آنها را در دو دسته کشک گوسفندی و کشک گاوی دسته بندی کرد که موارد مختلفی بر کیفیت این محصولات تاثیر گذار است و از جمله آنها می‌ توان به رعایت نکات بهداشتی برای این محصولات اشاره کرد؛ زیرا کشک های سنتی به صورت دستی و توسط نیرو های انسانی و اغلب توسط زنان عشایری تولید می شوند و رعایت برخی نکات در زمان تهیه و نیز در مراحل بسته بندی کشک ها باید برای آنها رعایت گردد.

مورد دیگر به چگونگی تولید کشک ها و خالص بودن آنها مربوط است و هر چه کشک ها خالص تر باشند طعم بهتر، ارزش غذایی بیشتر و ظاهری مناسب تر خواهند داشت.

یکی دیگر از مواردی که بر کیفیت کشک عشایری تاثیرات مستقیم دارد به نوع گوسفندی یا گاوی بودن کشک ها مربوط می گردد و از آنجایی که کفشهای گوسفندی از شیر گوسفند که مواد دارویی بیشتری را در خود دارند تولید می‌ شوند همواره از نظر کیفی و ارزش غذایی در رده‌ های بالاتری قرار می‌ گیرند.

کشک خشک عشایری چگونه تولید می شود؟

کشک خشک عشایری چگونه تولید می شود؟ کشک های عشایری از لذیذ ترین انواع کشک ها هستند که تولید آنها هنوز هم به صورت انبوه انجام می‌ شود و بهترین نوع کشک ها در سطح بازارهای مربوطه هستند که یک روش تولید مخصوص دارند که به منظور آشنایی در اینجا به بیان آن پرداخته می‌ شود:

برای تهیه کشک ابتدا مقدار کافی از دوغ محلی فراهم می آید و بهتر است اجازه دهید دوغ برای مدت کافی استراحت کرده تا آب آن در قسمت بالایی قرار بگیرد آنگاه مقداری از آب روی دوغ را جدا کرده و بعد دوغ غلیظ را در یک قابلمه ریخته و آنرا بر روی حرارت ملایم قرار می دهند و محصول را به طور مکرر هم میزنند و این کار تا زمانی که بیشتر آب موجود در دوغ تبخیر می‌ شود ادامه پیدا می‌ کند و در نهایت یک ماده غلیظ به دست می‌ آید که این محصول همان کشک مایع است.

اما در عشایر یک مرحله دیگر از کار باقی مانده است که این ماده را در یک کیسه پارچه ای میریزند و درب آن را کاملاً بسته و در یک بلندی قرار می‌ دهند تا تمام آب موجود در آن رفته و محتویات آن باقی بماند و این کار در حدود یک شبانه روز طول میکشد.

در مرحله بعد محتویات داخل کیسه خالی شده و به صورت دایره و در اندازه‌ های نسبتاً کوچک و در حدود یک کلوچه در آمده و بر روی سینی قرار می گیرد آنگاه سینی ها را در مکانی بهداشتی و تمیز که هوای آزاد در آن جریان دارد قرار گرفته می‌ شوند تا کاملاً خشک شده و به کشک های عشایری که در سطح بازارها موجود هستند تبدیل شوند.

از جمله نکاتی که برای این محصولات حتماً باید مورد توجه قرار بگیرد این است که بهتر است در تهیه کشک ها از نمک استفاده نشود و در صورت استفاده از نمک مقدار کمی نمک به آنها اضافه گردد تا بیش از حد شور نشوند، همچنین در تهیه این محصولات به جز دوغ و نمک از هیچ چیز دیگری استفاده نمی‌ شود و علت سالم بودن آنها به همین امر باز می‌ گردد.

قیمت توزیع کشک عشایری باکیفیت

قیمت توزیع کشک عشایری باکیفیت در این مجموعه شما می توانید بهترین نوع کشک مخلی را با قیمت های استثنایی خریداری کنید و با عرضه محصولات به صورت اینترنتی امکان خرید آنها برای خریداران در سراسر کشور فراهم شده است که برای اطلاع از قیمت دقیق آنها می توانید به صورت اینترنتی اقدام کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما