فروش روغن زرد گوسفندی

روغن زرد گوسفندی اصل فراورده ای می باشد که از چربی شیر گوسفند تولید می شود و بسیار خوش عطر و خوش طعم می باشد و زمانی که روی پلو ریخته می شود عطرش از فاصله دور نیز تشخیص داده می شود این محصول طبع گرمی دارد و به رنگ سفید و زرد بسیار روشن وجود دارد و این محصول به دلیل خواص زیادی که دارا می باشد بسیار پر طرفدار و پر فروش می باشد این محصول ارزش غذایی بالایی دارا می باشد و استفاده به اندازه آن باعث سلامت بدن می شود.

فروش روغن زرد گوسفندی

طرز تهیه روغن زرد گوسفندی

طرز تهیه روغن زرد گوسفندی از شیر گوسفند فراورده های زیادی تولید می شود مانند کشک محلی و قر ه قروت و کره محلی و دوغ سنتی و روغن زرد گوسفندی که همه ی این محصولات دارای ارزش غذایی بالایی می باشند و مصارف گوناگونی دارند شیر گوسفند مانند شیر گاو فراوان نمی باشد به همین دلیل در فصل های خاص که گوسفندان زاد و ولد می کنند شیر فراوان تر می باشد و روغن زرد به میزان کم تولید می شود و دلیل گران بودن این محصول همین کم بودن کره گوسفندی می باشد

طرز تهیه روغن زرد به این ترتیب می باشد که شیر گوسفند ها را دوشیده و توسط دستگاه هایی چربی روی شیر گرفته می شود و به شکل گلوله های بزرگ و کوچک سرد و سفت می شوند که به آن ها کره می گویند و سپس کره ها را در قابلمه ای روی حرارت می گذارند و مرتب هم می زنند تا کاملا کره باز شود و بعد از جوشیدن روی حرارت ملایم شیر جامد به شکل پنیر های ریز روی قابلمه ظاهر می شوند و روغن تا زمانی باید بجوشد تا این تکه های پنیری طلایی شوند و در ته قابلمه جمع شوند و در آخر روغن را از الک و یا صافی ظریف رد می کنیم تا روغن زرد از تکه های پنیری طلایی از یکدیگر جدا شوند و روغن به دست آمده را در ظرف مورد نظر می ریزیم.

فروش مستقیم روغن زرد گوسفندی

فروش مستقیم روغن زرد گوسفندی فروش روغن زرد گوسفندی به روش های مختلف صورت می گیرد به روش کلی و جزئی و اگر این محصول با ارزش را به صورت کلی خریداری کنید قیمت تمام شده آن بسیار ارزانتر از قیمت موجود در بازار خواهد بود و این محصول را می توان به طور مستقیم از تولید کننده خریداری کرد و بسیار مقرون به صرفه می باشد زیرا به طور مستقیم با تولید کننده معامله می کنید و واسطه ای در میان نیست و مبلغی به قیمت اصلی محصول اضافه نمی شود و با پرداخت هزینه کمتری محصول را خریداری می کنید.

5

  1. روغن حیوانی باعث آلرژی محصولات لبنی نمی شود زیرا با اینکه از کره ساخته شده اما ناخالصی ها و مواد جامد شیر از آن حذف شده، بنابراین افرادی که نسبت به لاکتوز و یا پروتئین های موجود در شیر حساس اند مشکلی با این روغن ندارند.پیشنهاد میکنم به کسانی که مثل من این مشکل و دارن حتما استفاده کنند

  2. سلام وقت به خیر
    من خیلی راضی بودم از انتخاب این سایت برای خرید و به همه توصیه می کنم از این سایت بازدید کنند.
    ضمن این که علاوه بر خرید، مطالب خوب و مفیدی در سایت وجود داشت که اطلاع از اون برای شناخت کالا بسیار لازم هست و این مطالب برای من بسیار جذاب بود

  3. با سلام و خسته نباشید شیر گوسفند خیلی فواید دارد و البته از آن محصولات طبیعی می توان درست کرد مثل ماست و قره قروت و کشک و روغن زرد ارگانیک نیز یکی دیگر از آن محصولات است.

  4. سلام روغن زردتون کیفیتش چطوره من میخوام برای اولین بار سفارش بدم

  5. روغن زرد گوسفندی را باید در چه مکانی نگهداری کرد و چند سال از این محصولات می توانیم استفاده کنیم یعنی مطمئن باشیم که روغن زرد مورد استفاده ما دچار خرابی و یا فساد نشده است؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما