عرضه کننده قره قروت سفید محلی

قره قروت سفید محلی یکی از چاشنی ها ی است که به عنوان طعم دهنده در غذاها و سوپ ها مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو طرفدارهای خاص خود را دارد. عرضه کنندگان قره قروت محلی این محصول را در بسته بندی های مناسب و در وزن های مختلف وهمچنین کیفیت بالا به دست مصرف کنندگان و خریداران این محصول می رسانند.خرید این محصول امروزه بیشتر به صورت اینترنتی و از طریق سایت های مورد نظر ما امکانپذیر می باشد.

عرضه کننده قره قروت سفید محلی

طرز تهیه قره قروت سفید محلی

طرز تهیه قره قروت سفید محلی قره قروت یک نوع چاشنی برای انواع خورشت ها محصوب می شود شکل این محصول به صورت مایع سفت است که این محصول به رنگ سفید در بازار وجود دارد و مزه این قره قروت ترش و ملس است. قره قروت علاوه بر این اسم ، اسم های دیگری مثل تلف. قارا…نیز دارد که هر کدام مختص یک شهری است.

این محصول ارزش غذای بالای دارد و به دلیل اینکه از خانواده لبنیات است خواص زیادی دارد و بیشتر کارای این محصول استفاده در انواع خورشت ها و همچنین آش ها برای مزه دار کردن آن ها می باشد و در اصل به عنوان چاشنی غذا بکار می رود و همچنین در بعضی از استان ها در وعده های صبحانه و میان وعده استفاده می شود. این قره قروت سفید محلی تازه به روش های مختلف تولید می شود که در این جا به طرز تهیه آن می پردازیم:

اولین روش با آب ماست: آب ماست را داخل ظرف ریخته و روی شعله اجاق گاز قرار می دهیم واین آب ماست کم کم شروع به غلیظ شدن می کند و بعد از روی گاز بر میداریم و داخل پلاستیک قرار می دهیم و بعد از مدتی سرد می شود و به شکل قره قروت در می آید

روش دوم با دوغ : در این روش دوغ را روی اجاق قرار داده یه این دوغ کم کم شروع به جوشیدن می کند و کم کم از حجم آن کم می شود و به شکل قره قروت در می آید.

فروش عمده قره قروت سفید محلی

فروش عمده قره قروت سفید محلی قره قروت یکی از محصولات لبنیاتی در ایران است که بیشتر به صورت محلی تولید می شود. شهرهای خاصی هستند که این قره قروت محلی را در وزن های بالا و به صورت عمده تولید می کنند و در بازار به صورت عمده به فروش برسانند یکی از این بازار های که امروزه بسیار متداول شده است و افراد می توانند محصول با کیفیت و اصل را از آن جا خریداری کنند سایت معتبر ما می باشد که سال های سال توانسته رضایت مشتری خود را جلب کند. فروش قره قروت سفید عمده باعث شده است این محصول به قیمت مناسب تر به دست مصرف کنندگان این محصول برسد. برای سفارش محصول و ثبت سفارش خود به سایت ما مراجعه کنید.

3

  1. سلام روز شما بخیر لطفا برای سهولت در خرید قیمت کالاها رو در کنارش قرار بدید سپاسگزارم

  2. سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما چطوری میتونم قره قروت مایع سفارش بدم؟شما قره قروت مایع هم تولید میکنین؟ لطفا به سوالم پاسخ بدین

  3. از اینکه شما طرز تهیه قره قروت سفید محلی را روی سایت خودتون قرار دادید بسیار سپاسگزارم من با استفاده از این روش تهیه تونستم بهترین قره قروت رو تولید کنم و به فروش برسانم بازهم بسیار از سایت خوب شما تشکر می کنم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما