عرضه مستقیم کره حیوانی عمده

در وعده ی صبحانه ی ما ایرانی ها اکثرا کره وجود دارد و امروزه مردم به استفاده از محصولات طبیعی بیشتر تمایل دارند که کره حیوانی از قدیم مورد استفاده مردم است.

عرضه مستقیم کره حیوانی یعنی خرید بدون واسه انجام می گیرد که به صورت بسته بندی با عمده می باشد و خرید مستقیم و عمده ی کره حیوانی باعث خرید ارزان تر می شود توجه داشته باشد برای خرید کره ی طبیعی از عرضه کنددگان معتبر خریداری کنید که بیشتر تولید کنندگان کره محلی طبیعی خود عرضه کننده ی مستقیم به صورت عمده به مصرف کننده ها هستند.

عرضه مستقیم کره حیوانی عمده

کره حیوانی طبیعی خطر حمله قلبی را کاهش می دهد

کره حیوانی طبیعی خطر حمله قلبی را کاهش می دهد در چندین سال گذشته به این نتیجه رسیده بودند که کره ی حیوانی طبیعی از لبنیاتی است که برای بدن مضر است و باعث بیماری قلبی می شود ولی امروزه با تحقیقات متوجه شدند که این استدلال اشتباه بوده و نه تنها مضر نیست بلکه باعث جلوگیری از حمله ی قلبی می شود و فواید برای سلامت بدن دارد.

کره ی حیوانی دارای مواد معدنی و انواع ویتامین ها است که مصرف مناسب و درست خطری برای سلامتی شما ندارد و از جمله ویتامین هایی که در بدن تجزیه و حل می شود ویتامین A,E,k2 است.

چربی های اشباع شده در کره ی حیوانی سالم هستند و این نوع چربی باعث افزایش کلسترول های مفید خون می شود و کلسترول های مضر را از بین می برند و سوخت ساز بدن را برای سوزاندن چربی افزایش می دهد و ایجاد حس سیر بودن می دهد.

طی تحقیقات نشان داده شده که چریی موجود در لبنی ها بخاطر ویتامینK2 خطر حمله ی قلبی را کاهش می دهد و استفاده ی به انداره ی آن اثر منفی ندارد.

کره ی طبیعی چون از شیر و دوغ طبیعی گاو یا گاومیش یا گوسفند تهیه می شود و حاوی ویتامین K2 در کره ی طبیعی باعث می شود از بسیاری از بیماری ها مقابله کند چرا که این ویتامین های کره ی طبیعی قابل حل هستند و در سوخت ساز کلسیم نقش دارند.

خواص کره حیوانی برای پوست

خواص کره حیوانی برای پوست کره ی حیوانی نه تنها برای غذاها مورد استفاده قرار می گیرد بلکه برای سلامت بدن تاثیر مثبت دارد چن دارای انواع ویتامین A ،D ،E ،K2 و امگا3 است که از جمله خواص آن برای پوست است با وجود ترکیب های اسید چرب منجر به نرمی پوست، شفافیت پوست وطراوت پوست می شود و در آب رسانی پوست نقش مهمی دارد که اگر کره حیوانی را ذوب کنیم روغن به دست می آید و استفاده ی آن برای پوست راحت تر است.

استفاده از کره ی حیوانی برای ترمیم زخم ها و خراش های روی پوست مفید است که می توان مثل یک کرم روی موضع مالید و شاهد بهبود آن شد.

خاصیت نرم کنندگی این خوراکی مفید برای ترک خوردگی کف پا، خشکی آرنج و نرمی دست ها در کل برای تمام نواحی ترک خوردگی می توان اسنفاده کرد و یا در فصل سرما لب یا پوست برخی از نواحی بدن دچار خشکی می شود و این بهترین نرم کننده ی طبیعی است.

یک پاک کننده ی طبیعی آرایش صورت است برخی از افراد که همیشه محصولات ارگانیک را به محصولات شیمیایی ترجیح می دهند و این مورد مناسبی است برای آن ها که از این روغن برای پاک کردن آرایش خود استفاده کنند و یا می توانند آن را با ویتامین E ترکیب کرده و ماده ی بسیار پرخاصیت به دست می آید که در پاک کردن آرایش مصرف کنند و اگر این ترکیب روی پوست شما ماند نه تنها مضر نیست بلکه جذب پوست شده و به چروک های پوست و آب رسانی آن کمک می کند.

و می توان برای تقویت پوست سر و مو به کف سر مالید یا به همراه دیگر روغن های طبیعی مفید مثل روغن زیتون ماسکی برای کف سر درست کرد و باعث تقویت پوست و موی سر شد.

برای استفاده از کره ی حیوانی باید از جای معتیر خریداری کنید و اگر در هنگام استفاده برای پوست بوی کره ی حیوانی شما را آزار داد با اسانس های خوشبو ترکیب کنید.

کره محلی گاومیش چه مشخصاتی دارد؟

کره محلی گاومیش چه مشخصاتی دارد؟ کره محلی گاومیش یک کره ی پرخاصیت و خوش طعمی است که کره ی مرغوب و طبیعی رنگ سفیدی دارد و شکل ظاهری کره بدون لک و ناخالصی است و بافت یک نواختی دارد که وقتی می خواهید کره را ببرید داخل آن حباب های هوا و سوراخ نخواهید دید.

از نظر مزه ی کره می توان گفت که وقتی میل می کنید طعم خالص و طبیعی کره را حس می کنید و هیج گونه ترشی یا شوری و تندی در طعم آن نیست و بوی بسیار مطبوعی دارد هنگام بو کردن بوی ترشیدگی به مشام شما نمی رسد.

کره محلی درجه یک گاومیش از تغذیه گاومیش تا نوع تولید و نگهداری کره ی آن مهم است مثلا گاومیشی که از علوف تازه تغذیه کند و آب نوشیدنی و بیماری نداشته باشد و نحوه ی تولید که به ماست آن مواد افزودنی یا ناخالصی استفاده نکنند و نگهداری آن در مکان و دمای و ظروف مناسب باشد.

کره محلی ارگانیک گاومیش از ماست، سرشیر یا دوغ گاومیش به دست می آید که برای تهیه کره باید از شیر یا ماست پر چرب استفاده کرد و پس از آنکه کره تولید شد دوغی که از آن باقی می ماند با خشک کردن آن کشک گاومیش تهیه می شود مانند کره ی گاومیش، کشک آن نیز پر خاصیت بوده و منبع کلسیم است و از پساب کشک قره قوروت محلی گاومیش تولید می شود و این ها از فراورده های گاومیش است.


شرکت صادراتی انواع کره حیوانی عمده

شرکت صادراتی انواع کره حیوانی عمده کره ی حیوانی در سرتاسر دنیا طرفداران خود را دارد که صادر کردن بهترین کرده حیوانی سود خوبی را خواهد داشت. دو نوع کره داریم کره ی شیرین و کره ی ترش که از گاو، گوسفند، گاومیش تولید می شود. از آنجا که هر کشور برای وارد کردن محصولی به کشور خود شرایط و قوانین و استاندارد خاصی دارد و طبق آن ها عمل وادرات را انجام می دهند پس شرکت های صادراتی کره حیوانی باید طبق شرایط و استاندارد کشور سفارش دهنده ی انواع کره حیوانی عمل کنند تا شرایط صادرات را داشته باشند. کشور ابران با رعایت استاندارد ها و تولید انواع کره حیوانی مرغوب و با کیفیت در زمینه صادرات موفق شده است.

انواع کره حیوانی را در بسته بندی های مختلف و حتی به صورت عمده به کشور های دیگر صادر می کنند صادر کردن عمده کره به دامداران و شرکت های تولیدی کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما