صادرات قارابشکن طبيعي شهرکرد

قارابشکن شهرکرد که به آن اصطلاحاً کام‌ شیرین نیز گفته می شود، یکی از مهمترین فرآورده های شیر خالص و تازه است که این نوع از محصول بیشتر برای استان چهارمحال و بختیاری مختص می باشد و از مهمترین محصولات سوغاتی شهرکرد به شمار می رود که حقیقتاً طعم و مزه بسیار لذیذی نیز دارد و مصرف آن توسط افراد دارای فشار خون بالا نیز صورت می‌گیرد. یکی از موفقیت های بسیار مهم بخش صادراتی کشور ایران، افزایش میزان صادرات قارابشکن طبیعی شهرکرد به بسیاری از کشورهای حوزه خلیج فارس و همچنین کشورهای اروپایی می باشد که یک امتیاز بسیار مهم در زمینه صادرات است.

صادرات قارابشکن طبيعي شهرکرد

طرز تهیه قارابشکن چگونه است؟

طرز تهیه قارابشکن چگونه است؟ شاید شما افراد و خوانندگان عزیز بر این باور باشید که تهیه قارابشكن تازه بسیار پیچیده می باشد! اما باید گفت حقیقتاً این گونه نیست و تهیه قارابشکن به روش بسیار ساده صورت می‌ گیرد و در قدم اول شیر خالص و تازه را طی مراحل گوناگون گرم کرده و در قالبی مشخص می ریزند و بعد از آن اندکی صبر می کنند تا شیر مورد نظر در قالب کاملا خنک شود و بعد از آن، مایع پنیر را به آن اضافه می کنند و آن را در پارچه های نخی بسیار مخصوصی می ریزند که این مرحله اهمیت بسیار زیادی دارد تا سطح کیفی محصول تولید شده کاملا بالا رود.

لذا بعد از اضافه کردن مایع پنیر و قرار دادن آن در پارچه های نخی، یک شی بسیار سنگین مانند سنگ را بر روی این پارچه قرار می‌ دهند تا آب پنیر به خوبی خشک شود و از این پارچه خارج گردد و در مرحله بعدی آب پنیر به دست آمده را حرارت می دهند که این حرارت را در مدت زمان بسیار بالایی انجام می دهند و در نهایت آب شکر را به آن اضافه می کنند تا مرغوبیت بالایی داشته باشد و نهایتاً بر روی آرد گندم، پهن می شود تا به مرحله قطعه قطعه شدن برسد و آماده مصرف توسط افراد و مصرف‌ کنندگان ایرانی باشد.

شرکت پخش قارابشکن شهرکرد

شرکت پخش قارابشکن شهرکرد شرکت پخش قارابشکن شهرکرد عمده، امروزه با پخش انواع قارابشکن به صورت عمده و انبوه، توانسته است امتیاز های بسیار ویژه ای را در اختیار تمامی مشتری ها و خریداران عزیز قرار دهد چرا که افراد در صورت خرید عمده می توانند از تخفیف های بسیار ویژه ای برخوردار شوند و زمینه های خریدی بعدی را برای خود فراهم کنند.

یکی از مهم ترین مسائلی که امروزه شرکت پخش قارابشکن شهرکرد آن را تضمین می نماید، مسئله کیفیت این محصولات مصرفی می باشد و این شرکت نسبت به تضمین کیفیت قارابشکن شهرکرد کاملاً پایبند است.

1

  1. سلام روزبخیر امیدوارم سلامت باشین بهتون تبریک میگم که به محصولات محلی روی آوردین و این محصولات رو برای فروش تبلیغ میکنین سلامت همیشه در اولویته

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما