شرکت پخش قارا عشایری فله ای

از انواع تنقلات سالم و یا بی ارزش غذایی در طول شبانه روز استفاده می کنیم تنها برای این که چیزی خورده باشیم یا گرسنگی خود را بر طرف کنیم اما با کمی دقت می توان بسیاری از خوراکی های کاملا سلامت و مفید را جایگزین بسیاری از این مواد کرد و قارا عشایری یکی از انواع این کالا است خصوصا اگر قارا را به صورت فله تهیه کنید از قیمتی بسیار مناسب تر برخوردار خواهد بود.

شرکت پخش قارا عشایری فله ای این شیرینی سنتی بسیار خوشمزه و عالی را با قیمتی بسیار منصفانه و عالی در اختیار تمام مصرف‌ کنندگان قرار داده است.

شرکت پخش قارا عشایری فله ای

راهنمای خرید قارا عشایری فله ای

راهنمای خرید قارا عشایری فله ای برای خرید قارا بهترین کار استفاده از این شیرینی بهرصورت فله آیت با خرید قارا فله ای شما می توانید از یک محصول تازه و مطمئن با قیمتی بسیار مناسب و منطقی تر استفاده نمایید خصوصا که نگهداری این شیرینی سنتی بسیار آسان است و در زمانی طولانی با حفظ کیفیت اولیه می توان از این محصول لبنی استفاده مرد اگر شما قارا را به عنوان یک شیرینی سنتی دوست داشته باشید می توانید این کالا را با اعتماد به سلامت ماندن آن در اندازه زیاد تهیه و مصرف کنید.

قارا شیرینی سنتی بسیار لذیذ و دوست داشتنی است که با مراجعه بدون واسطه به عشایر بختیاری می توان این کالا را به صورت کلان و فله برای مصرف در خانه و یا حتی برای تجارت و صادرات خریداری و از قیمت واقعی این محصول در این صورت بهره مند شد این محصول تنها در ایل بختیاری تولید می شود پس نیاز به گذراندن وقت زیادی برای تهیه مقدار فراوان از این کالا نداشته و به راحتی قارا فله را تهیه نمایید.

بررسی ترکیبات شیمیایی در قارا عشایری

بررسی ترکیبات شیمیایی در قارا عشایری قارا بختیاری یا قارا عشایر کالا و محصولی است که به صورت طبیعی و مستقیم از انواع مشتقات شیر گرفته می شود این محصول خوشمزه و شیرین دارای انواع مواد عالی و ویتامین های بی شمار است و شما می توانید این کالا را بسیار تازه و درجه یک استفاده کنید تا در این صورت بتوانید از مزایا و خواص این کالا بهره ببرید قارا از آب ماست یا پنیر به دست می آید پس به تمام کسانی که نمی توانند از شیر به دلیل معده حساس استفاده کنند توصیه می شود تا قارا را جایگزین شیر نمایند.

در این محصول مقداری زیاد پروتئین و مقداری فراوان انواع ویتامین و موادی مانند فسفر و کلسیم پیدا می شود لاکتوز قارا بسیار کم و قابل هضم است این محصول دارای چربی کمی نیز هست و خوردن آن به تمام کودکان و افراد میان سال برای برخورداری از استخوان های سلامت و محکم بسيار توصیه می شود از طرفی قارا دارای شیرینی کافی برای از بین بردن و رفع ضعف عمومی است این محصول دارای مقدار زیادی ویتامین دی و اسید لاکتیک نیز هست.

فروشگاه مرکزی قارا عشایری فله ای

فروشگاه مرکزی قارا عشایری فله ای تولید کنن گان و عشایر بسیار زحمتکش قارا عشایری فله را از تازه ترین انواع شیر گوسفندی به همراه شیرین کننده طبیعی در اندازه بسیار زیاد تولید و برای نفع مصرف کننده به صورت فله به بازار های داخلی و خارجی ارائه می دهند تا تمام افراد بتوانند از شیرینی سنتی مخصوص عشایر که محصولی لذیذ و دوست داشتنی و کاملا سالم است استفاده کنند.

فروشگاه مرکزی قارا عشایر فله ای این محصول بسیار با اهمیت و با کیفیت را با قیمتی بسیار مناسب و منطقی و در تازه ترین تاریخ تولید و بسبار ترد و خوش طعم در اختیار تمام مصرف‌ کنندگان قرار داده است و شما با حضور در فرو‌شگاه مخصوص می توانید قارا را تهیه و از طعم عالی آن لذت ببرید.

این کالا یک محصول ارگانیک است که بدون دخالت هیچ ماده شیمیایی و یا اسانس و طعم دهنده مصر تولید شده است و شما می توانید از فروش قارا در تمام مراکز اصلی و مجاز این خوراکی عالی استفاده و قارا خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما