شرکت تولیدکننده کشک محلی گوسفندی

کشک محلی گوسفندی که از نام آن پیداست به صورت محلی تهیه می شود این کشک محلی در بین دامداران و عشایر بیشتر تولید می شود.

کشک خشک و کشک پاکتی دهکده خرم از فراورده های لبنی که مصرف آن در کل دنیا اهمیت ویژه دارد این نوع مواد هم با طعم ترش و خوشمزه خود در انواع غذاهای مختلف ایرانی استفاده می شود.

البته ابن کشک را شرکت هایی هستند که به صورت کارخانه ای درست می کنند و در بسته بندی های به صورت تازه در اختیار خریداران قرار می دهند ولی کشک محلی در عشایر به صورت خشک شده آن را در بازار عرضه می کنند .

شرکت تولیدکننده کشک محلی گوسفندی

انواع کشک محلی گوسفندی

انواع کشک محلی گوسفندی کشک محلی گوسفندی درجه یک به صورت خشک شده در بازار عرضه می شود ولی چون تمام افراد نمی توانند آن را تهیه کنند شرکت هایی در ایران کار تولید کشک را برعهده دارند کشک از غلیظ شدن دوغ و یا ماست گوسفندی تولید می شود این ماست و دوغ بدون چربی می باشند دارای ویتامین ها و مواد معدنی زیادی می باشد از جمله می توان فسفر، کلسیم ، اسیدهای آلی که باعث تقویت استخوان ها و تقویت دستگاه گوارش می شود را نام برد کشک دارای انواع مختلف از جمله :

  1. کشک زرد که در جنوب خراسان از شیر گوسفندی به صورت پودری تهیه می شود و در غذاهایی مثل حریره بدون گوشت و حریره با گوشت قورمه و کاله جوش استفاده می شود .
  2. کشک خاکستری یا کشک دیگ چدنی : این کشک از جوشاندن زیاد ماست و دوغ گوسفند در ظرف چدنی درست می شود که به خاطر رنگ تیره ای که دارد به کشک خاکستری معروف می باشد و در غذاهایی مثل آش استفاده می شود.
  3. کشک خشک : کشک خشکی که از ماست گوسفندی تهیه می شود و برای استفاده آن ابتدا آن را می کوبند و الک می کنند و سپس استفاده می کنند این پودر را در آب می خیسانند وسپس با بادمجان و آش استفاده می کنند این کشک در جنوب ایران تهیه می شود.
  4. کشک ماستی : که از ماست چربی دار گوسفندی تهیه می شود این کشک سفید رنگ و بسیار خوشمزه می باشد که در خراسان رضوی و سبزوار تهیه می کنند استفاده کردن از این کشک هم به صورت خشک می توان آن را خورد و هم می توانید در کاسه هاس سفالی آن را به صورت کشک مایع تبدیل کنید و برای هر غذایی استفاده کنید به طوری که با مقداری آب در کاسه مالیده می شود و تیره می شود این کشک برای دو یا سه بار استفاده می شود.
  5. کشک مایع که از ماست گوسفندی به صورت صنعتی و خانگی تهیه می شود .

شرکت پخش کشک محلی گوسفندی

شرکت پخش کشک محلی گوسفندی شرکت هایی که کار درست کردن کشک محلی را برعهده دارند کشک محلی اعلا را در بسته بندی های شیشه ای و پلاستیکی به صورت مایع در اختیار خریداران قرار می دهند و کشک خشک محلی نیز توسط دامداران به صورت عمده در بازار عرضه می شود.

این محصول یعنی کشک خشک در بدنسازی دارای خواص شگفت انگیزی بوده و با خواص باورنکردنی که دارد تبدیل به یک فراورده لبنی پرطرفدار شده است.

شما برای خرید کشک خشک می توانید از سایت های اینترنتی این محصول را خریداری کنید همچنین برای کشک تازه و مایع محلی نیز از طریق اینترنت می توان آن را به صورت عمده خریداری کنید .

3

  1. سلام از این کشک های باریکتر با زیره و سبزی هم میتونید تولید کنید؟ قیمتش رو هم بگین

  2. این کشک ها رو من همیشه از مشهد میخریدم که خوشمزه بودن ولی معمولا خالص نبودن و توشون ناخالصی وجود داشت که مزه ی اصلی رو نمیدادن

  3. شما کارخانه تولید کشک محلی گوسفند دارید یعنی اینکه شما شیر گوسفند را از عشایر خریداری می کنید و در کارخانه به کشک و مواد لبنی دیگه تبدیل می کنید اگر اینگونه هست شما از مواد افزودنی و نگهدارنده هم در تولید محصولات تون استفاده می کنید من خیلی وسواس دارم که این مواد اصلا داخل مواد لبنی خریداری می کنم وجود نداشته باشه لطفاً هرچه سریع تر پاسخ من رو بدید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما