خرید عمده قره قروت سفید محلی

قره قروت سفید محلی را معمولا می توان به صورت عمده و خرده از نمایندگی های فروش و مراکز فروش مختلف خریداری نمود. معمولا برای خرید در تناژ بالا، خرید عمده به دلیل داشتن قیمت مناسب توصیه می شود. در خرید عمده این محصول، دلالان و واسطه گران هیچ نقشی نداشته و محصول به طور مستقیم از نمایندگی های فروش تهیه می شود.

خرید عمده قره قروت سفید محلی

طرز تهیه قره قروت محلی سفید

طرز تهیه قره قروت محلی سفید قره قروت یک هله هوله ترش مزه و پرطرفدار می باشد که علاوه بر طعم فوق العاده دارای خواص درمانی فراوانی نیز می باشد. از این رو مصرف آن مخصوصا برای کودکان بسیار مفید می باشد. این محصول دارزای فرآیند تولید بسیار ساده می باشد که در زیر به طور مختصر به توضیح آن میپردازیم.

معمولا برای تهیه قره قروت سفید محلی طبیعی از آب ماست و یا دوغ استفاده می نمایند که طعم هرکدام از آن ها متفاوت می باشد. معمولا قره قروت تهیه شده با آب ماست شیرین تر از قره قروت تهیه شده از دوغ می باشد و دارای بافتی پفکی و متخلخل هست. همچنین قیمت قره قروت ماستی گران تر می باشد.

برای تهیه این محصول کافیست آب ماست و یا دوغ را بر روی حرارت گذاشته و بعد از سفت شدن آن را از روی حرارت برداشت تا سرد گردد. معمولا بسته به نوع ذائقه میزان حرارت به آن متفاوت می باشد. آب ماست و یا دوغ هرچقدر بیشتر حرارت ببیند رنگش تیره تر می شود.

نکته مهمی که در خصوص مصرف این محصول وجود دارد زیاده روی نکردن در مصرف آن می باشد. چرا که مصرف بیش از حد آن منجر به افت فشار خون، ضعف عمومی بدن و خستگی می گردد. همچنین این محصول ممکن است در بعضی از افراد ایجاد حساسیت نماید بنابراین بهتر است قبل از مصرف از نداشتن حساسیت نسبت به آن مطمعن شوید.

صادرات قره قروت سفید محلی

صادرات قره قروت سفید محلی خوشبختانه تولید انواع قره قروت سفید محلی در مناطق مختلفی از ایران صورت می گیرد و هیچ کمبودی در بازار احساس نمی شود. قره قروت های محلی دارای کیفیت و قیمت مناسبی می باشند که علاوه بر پرفروش بودن در بازار های داخلی دارای فروش بالایی در بازارهای خارجی نیز می باشند. برای صادرات این محصول هیچ مشکلی از لحاظ کمبود و کیفیت و… وجود ندارد و سالانه حجم قابل توجهی از آن به کشورهای دیگر صادر می گردد و کمک فراوانی به اقتصاد کشور می شود.

قره قروت سفید صادراتی را معمولا در وزن های متفاوتی در انواع بسته بندی های مخصوص آماده می نمایند که نسبت به نمونه های بازاری خود به دلیل نوع خاص بسته بندی که دارند از قیمت بالاتری برخوردار می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما