توزیع کننده کره حیوانی اصل عمده

کره حیوانی عمده را می توان از توزیع کننده مطرح و دارای مجوز این محصول خوراکی تهیه کرد. کره حیوانی اصل بسیار پرانرژی بوده و می توان با مصرف آن در وعده صبحانه، انرژی کافی برای انجام فعالیت های بدنی سنگین در طول روز را به راحتی کسب کرد. فروش کره حیوانی از طریق شیوه های مختلف حضوری و غیرحضوری در سراسر کشور در حال انجام است.

توزیع کننده کره حیوانی اصل عمده

بررسی میزان مرغوبیت کره حیوانی اصل

بررسی میزان مرغوبیت کره حیوانی اصل به طور کلی دو نوع کره در صنایع تهیه و تولید مواد غذایی وجود دارد که یکی کره گیاهی و دیگری کره حیوانی است. صحبت امروز ما پیرامون کره حیوانی، خصوصیات، مزایا و چگونگی تولید آن می باشد. کره حیوانی اصل را از شیر تازه و سالم گاو، گوسفند و یا شتر تهیه می کنند. البته شیر گاومیش هم برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرد که در کشور ما فراوانی کمتری دارد.

برای به دست آوردن کره مرغوب حیوانی، تمامی مراحل خط تولید در کارخانه به کمک دستگاه های پیشرفته ای صورت می گیرد که قادر هستند ضمن رعایت تمام استانداردهای بهداشتی، بیشترین حجم کره را از شیر گرفته و محصولی با خلوص بالا را تولید کنند. یکی از مزیت های تولید کره کارخانه ای نسبت به شیوه های سنتی آن، انجام عمل پاستوریزاسیون و از بین بردن تمامی میکروب ها و باکتری های مضر شیر است.

برای تولید کره مرغوب مراحل مختلفی از قبیل حرارت دادن شیر، جدا کردن چربی از آن، تبدیل چربی به خامه، پاستوریزه کردن خامه، بوگیری محصول در محیط خلاء، و در نهایت کره زنی پشت سر گذاشته می شود. هرچه این مراحل با دقت و کیفیت بالاتری انجام شود، بدون شک محصول نهایی هم از درجه خلوص بهتری برخوردار است.

چگونگی کیفیت غذایی گاو شیرده در ایجاد مزه بهتر و یا درصد چربی بالاتر کره تاثیرگذار است. در مرحله خامه زنی هم می توان کره را از خامه ترش و یا خامه معمولی تولید کرده که هرکدام دارای طعم و مزه منحصر به فردی هستند. در مرحله کره زنی دستگاه های استوانه ای شکلی وجود دارد که با سرعتی معین شروع به گردش می کنند و در اصطلاح کره را مالش می دهند.انتخاب سرعت مناسب و مدت زمان مالش دهی یکی از فاکتورهای اساسی در تعیین کیفیت کره حیوانی تولید شده است.

نکاتی کاربردی برای نگهداری از کره حیوانی اصل

نکاتی کاربردی برای نگهداری از کره حیوانی اصل برخلاف باور عموم بهترین مکان برای نگهداری از کره حیوانی اصل داخل یخچال نیست، بلکه باید داخل فریزر از آن نگهداری شود. کره حیوانی بطور طبیعی دارای مقداری آب است و نگهداری از آن در دمای حدود 4 درجه سانتی گراد یخچال شرایط فاسد شدن و حتی رشد کپک را در آن فراهم می کند.کره حیوانی که در دمای منفی 18 درجه سانتی گراد فریزر نگهداری شود، تا یک سال قابلیت مصرف داشته و می توان بطور کامل از سلامت آن اطمینان خاطر داشت. توصیه می شود هنگام خرید کره از انتخاب محصولی که به دلیل مجاورت با دمای هوا نرم شده است جدا پرهیز شود.

نگهداری غیراصولی از کره حیوانی می تواند عطر طعم اولیه آن را از بین ببرد و حتی زمانیکه هیچگونه آثار فساد و یا کپک زدگی در آن مشاهده نمی شود، ارزش غذایی خود را بطور کامل از دست داده باشد. کره هایی که استفاده شده و کمی از آن باقی مانده را باید درون کاغذ روغنی مخصوص خود پیچید و یا درون ظروف در بسته نگهداری کرد. به این ترتیب کیفیت اولیه کره حفظ خواهد شد.

فروشگاه بهترین کره حیوانی اصل عمده

فروشگاه بهترین کره حیوانی اصل عمده تولیدکنندگان مطرح در صنایع غذایی کشور به کار عرضه کره حیوانی درجه یک مشغول هستند. این تولیدکنندگان محصولات خود را بصورت عمده در فروشگاه های سراسر کشور توزیع می کنند و امکان دسترسی تمامی اقشار جامعه حتی در دور افتاده ترین شهرها و روستاها هم به کره حیوانی فراهم شده است.

می توان برای خرید عمده کره حیوانی اصل بصورت مستقیم با تولیدکننده آن وارد معامله شد. برای این مظور استفاده از سایت های اینترنتی فروش توصیه می شود که محصول را با قیمتی ارزان تر نسبت به فروشگاه های سطح شهر در اختیار مشتری قرار می دهند.کره حیوانی در قالب هایی با وزن های مختلف به بازار عرضه می شود که در سایت اینترنتی تمامی حجم های آن همراه با قیمت محصول موجود بوده و کار انتخاب و ثبت سفارش را برای مشتری آسان تر کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما